Жах на сесії Бердичівської міської ради: бізнесмен підпалив сам себе

0 403

Перед початком сесії Бердичівської міської ради, що на Житомирщині, сталася надзвичайна подія. 

У залі засідань до мікрофону підійшов місцевий підприємець Володимир Синявський і почав звинувачувати міського голову у перешкоджанні його підприємницької діяльності на міському пляжі, де знаходиться ресторан «Наяда». Про це пише видання РІО Бердичів

“Міський голова попросив чоловіка поки що присісти, мовляв, зараз ми приймемо порядок денний і дамо вам можливість виступити. Підприємець, який на слова не зважав, відкрив маленьку пляшечку і вилив вміст собі на голову, руки тощо. Ніхто з присутніх не зрозумів одразу, що за рідина знаходиться у пляшці, думаючи, що, можливо, вода. Проте депутат міської ради від ВО «Батьківщина» Валерій Шелепа, котрий і постраждав внаслідок цього інциденту, одразу ж піднявся з місця, відчувши щось неладне. Коли ж він побачив, що чоловік дістав запальничку, одразу кинувся вибити її з рук підприємця, але не встиг. Вогонь миттєво охопив руки, обличчя та передню частину тіла Володимира Синявського, а у депутата Валерія Шелепи, який підбіг у цей момент, загорілася права рука”, – пише видання. 

На місце події викликали поліцію, швидку допомогу і навіть рятувальників, яким вже не було що гасити, бо це вдалося самотужки зробити присутнім. 

Як згодом стало відомо, депутат від ВО «Батьківщина», який  кинувся на палаючого чоловіка, отримав опіки правої верхньої кінцівки 8-10% і нині знаходиться в травматологічному відділенні, де йому надають усю необхідну допомогу.

Підприємець постраждав більше. У нього зафіксовано поверхневі опіки обличчя, двох верхніх кінцівок, передньої стінки грудної клітки та частково живота загальною площею близько 20% усього тіла. Чоловік нині знаходиться в реанімаційному відділенні, де йому проводять ін’єкції та детоксикацію.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська