Журналісти назвали депутатів-мільйонерів, яким компенсують витрати за житло

0 136

Парламентські мільйонери з житлом в столиці отримують компенсації, тому що апарат Ради не перевіряє, чи мають вони власну нерухомість. Про це йдеться в програмі “Наші гроші з Денисом Бігусом”.

Про це передає АСН

Так, за даними журналістів, з 170 парламентаріїв, які отримують компенсацію на оренду житла в столиці, майже 120 задекларували мільйони заощаджень. І не менше 25 з них ще й точно мають, де жити в Києві або в елітному передмісті.

Так відбувається, тому що апарат парламенту налічує компенсацію, не перевіряючи, чи є у власності депутата або його сім’ї столичне житло. Таким чином з грошей платників податків щомісяця на кожного депутата виділяється по 20 000 гривень за оренду квартири чи номера в готелі “Київ”. Виявляється там доба коштує 650 гривень.

Журналісти перерахували і найбільш жадібних депутатів. Так колишній регіонал, а нині член депутатської групи “Воля народу” Ігор Молоток, який разом з сім’єю задекларував у 20 000 000 гривень заощаджень і особисто володіє заміським маєтком в селі Романків, під Києвом, отримує бюджетну компенсацію за оренду житла.

Тривалим ремонтом у своїй київській квартирі ринковою вартістю кілька мільйонів гривень виправдовує отримання компенсації за житло та нарфронтівець Володимир Шкварилюк. 

В опоблоківця Дмитра Колеснікова і його дружини – дві квартири майже на дві з половиною сотні квадратів в столичному будинку біля Національного антикорупційного бюро.

У одного з найбагатших депутатів Верховної Ради колишнього регіонала, а нині член партії “Відродження” Євгена Геллера – цілий палац з власним парком в Козині. Геллер задекларував більше 200 000 000 гривен заощаджень. Але його прізвище щомісяця з’являється в списках депутатів, які отримують компенсацію за оренду житла в Києві. Подібним чином діє і власник столичної квартири Аркадій Корнацький з БПП.

Comments
Завантаження...