Життя або ОСББ? У Чайках під Києвом жителям погрожують фізичною розправою за створення ОСББ

0 669

Покалічити за ініціативу щодо створення ОСББ обіцяють жителям села Чайки під Києвом. Такі погрози лунають від керівників ЖЕКу, який належить компанії-забудовнику.

Про це повідомляють громадські активісти, які слідкують за конфліктом.

Люди хочуть контролювати якість та ціну комунальних послуг. Жителі будинків сплачують за комірне, утім через відсутність лічильників, не знають, яка кількість ресурсів була використана. Окрім того, у місцевому ЖЕЦі регулярно збирають кошти на утримання будинків, однак, комунальники не встановлюють двері та замки.

Раніше забудовник села Чайки Києво-Святошинського району та місцеві жеківці порадили жителям самим вирити собі каналізацію. У такий спосіб відреагували на бажання жителів створити об‘єднання співвласників житлових будинків.

Зазначимо, що жителі села Чайки Києво-Святошинського району фактчино живуть на узбіччі цивілізації –
без об‘єктів соціальної інфраструктури, доріг та каналізації. Усе через дії недобросовісного забудовника, який вводить покупців житла під Києвом в оману, продає квартири і обіцяє усі зручності. Забудовник – компанія ТОВ “Девелоперська компанія” Омокс “в особі її власника Олексія Кулагіна, яка є виконавцем проекту забудови житлового комплексу “СолнцТаун”.

Comments
Завантаження...