ЗМІ: У Чернівцях лікар “швидкої”приїхав на виклик нетверезим

0 260

У Чернівцях батьки хворої дитини  звинувачують лікаря швидкої допомоги в тому, що той п’яним приїхав на виклик. Медик натомість запевняє, що спиртного не вживає взагалі.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

4-річна Каталіна з народження хворіє на епілепсію, тому батьки, коли не змогли збити високу температуру, зі страху перед можливим нападом судом викликали швидку. Але лікар, на їхню думку, повівся неадекватно.

“Він зайшов, папку кинув, почав руками махати, почав кричати: чого ви мене викликали, мій час забрали. Якщо була б 40-42 температура, тоді б ви мене викликали”, – каже мама дитини Катерина Нагірняк.

Після прояснення ситуації з епілепсією лікар запропонував зробити дитині укол, але бабуся дівчинки Людмила Бойчук відчула запах алкоголю від медика та заборонила здійснювати маніпуляції з дитиною.

Натомість родичі викликали поліцію та почали знімати лікаря на телефон. Почувши про копів, той швидко став збиратися, але поїхати швидкій батьки не дали. Лікаря забрали на експертизу, яка підтвердила – алкоголь у крові є. Прокоментувати ситуацію журналістам сам медик відмовився з огляду на зайнятість, а телефоном запевнив, що спиртного не вживав.

“У людини з’явились емоції. Ніхто її не ображав, ніхто їй поганого слова не сказав. Я не п’ю взагалі, я перший раз із таким стикаюсь”, – заявив лікар Любомир Бойко.

Керівництво центру швидкої допомоги лікаря захищає, бо за 15 років роботи жодного разу він не був помічений у вживанні алкоголю. Для прояснення ситуації там чекають рішення суду.

“Поліція передасть матеріали в суд, і якщо суд вирішить, що він був у стані сп’яніння, однозначно буде звільнення, без питань”, – наголосив директор Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги Володимир Єленєв.

Відстороняти чи ні лікаря від роботи до вердикту суду – вирішить медична рада, засідання якої заплановане на цю середу. 

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська