“Золоте Руно” від голови Миколаївської ОДА: у мережі висміяли заяви Савченка

0 310

Очільник Миколаївської обласної адміністрації Олексій Савченко вважає, що науковці можуть знайти в регіоні Золоте Руно з давньогрецького міфу.

Про це він сказав вчора, 15 серпня, під час представлення археологами у місцевому краєзнавчому музеї давньогрецької ритуальної посудини: її підняли з дна акваторії Кінбурнської коси, передає ТСН

“Ця знахідка свідчить про те, що, може, Миколаїв ще раз доведе, що це історичне місто. І взагалі те, що відбувалося у нас, це не просто з тих часів, коли був і Конан, про якого згадував Арнольд Шварценеггер, з нашим Диким Садом, а ще й багато-багато того, що ми можемо показати світу. Сподіваюся, що наступна знахідка, може, буде якимось таким склепом, в якому знаходилося Золоте Руно, а може, щось інше. Щоб це дало ще більше туристичної привабливості Миколаївській області. Не тільки Рибаківка та Коблеве”, – заявив глава області.

Миколаївщина – славетний історичний край, і ми маємо, що показати світу! Цього місяця члени Чорноморської міжнародної…

Posted by Олексій Савченко on Wednesday, August 15, 2018

Те, що Савченко згадав у своїй промові вигаданих персонажів та міфічні артефакти, неабияк насмішило юзерів соцмереж.

Савченко забув зазначити, що прямим нащадком Конана є Ігор Віталійович Кононенко. Отак би красива історія була. І цікавий факт розповів, і цьомнув кого треба.

Posted by Антон Ходза on Wednesday, August 15, 2018

Голова Миколаївської області Олексій Савченко розповідає археологам про часи Конана-Варвара!!! (Ко́нан — персонаж творів американського письменника-фантаста Роберта Говарда). Коротше, походу Боженька не любить Україну. Просто іншого логічного роз’яснення за що це нам я не знаходжу))))

Posted by Vasyl Krutchak on Wednesday, August 15, 2018

конан савченко

У Facebook вирішили, що зупинятися на Золотому Руні не варто, адже на теренах Миколаївщини можна знайти Спис Долі та райського птаха Гамаюна.

савченко конан

Фото з facebook-сторінки “В сухом остатке”

А також зробили висновок, що Конан таки був з Півдня України.

І покажем, що ми браття варварського роду … — Products shown: ФУТБОЛКА “ТИ ШО, СЛІПИЙ?!” БІЛА.

Posted by Процишин офіційний on Thursday, August 16, 2018

Нагадаємо, Савченко потрапив у скандал ще під час свого призначення на посаду очільника області: він припустився численних помилок у конкурсній презентації. Журналісти на кожній сторінці помітили десятки помилок, наприклад “диячу освиту” замість “дитячу освіту” або “навидь ликів” замість “навіть ліків”. Деякі вислови із завдання переможця конкурсу не одразу можна було зрозуміти. Зокрема, “підрамка селу”, “пітоні води”, “дующего институту праці”.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська