350 тис грн «відкату» за поставлене обладнання – у Житомирі судитимуть директора комунального підприємства та його пособника

0 51

Житомирська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт за фактом вимагання та одержання 350 тис грн неправомірної вигоди директором комунального підприємства міста Житомира та його пособником – приватним підприємцем (ч. 3 ст. 368 КК України).

Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора України.

За даними слідства, приватне товариство, відповідно до укладеного договору, поставило комунальному підприємству обладнання на загальну суму майже 4 млн грн. Однак директор підприємства замість того, щоб розрахуватися з постачальником, висловив вимогу надати йому так званий «відкат» для швидкого і безперешкодного одержання коштів за обладнання. Їх постачальник мав передати пособникові – приватному підприємцеві. Неправомірну вигоду отримували двома частинами.

Операцію з викриття проведено прокуратурою за оперативного супроводу обласного Управління стратегічних розслідувань ДСР в Житомирській області Національної поліції України.

В ході досудового розслідування накладено арешт на майно підозрюваних, зокрема, автомобіль.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська