Активісти викрили нові корупційні схеми чиновників Дніпропетровської облради

0 1 150

В цей понеділок, 24 вересня, активісти ГО «Стоп Нелегал» та «Стоп Корупції» провели мирну акцію протесту під будівлею Дніпропетровської обласної ради.


Передумовою для проведення акції стало те, що одного з чиновників облради затримали на отриманні хабара розміром у 2 тисячі доларів. Ним виявився заступник голови ЖКХ Євген Виходов, який мав намір передати комунальну власність міста, а саме гаражні приміщення міської поліклініки фізичній особі й отримати за це неправомірну вигоду.


В рамках проведення журналістського розслідування активісти також з’ясували, що корупціонер є ставлеником народного депутата Андрія Денисенка.


Це питання правозахисники хотіли підняти на аудієнції з першим заступником голови облради Святославом Олійником або ж із заступником голови виконавчого апарату Валерієм Безусом. Щоправда, спроби потрапити до них на прийом виявились невдалими – тих нібито не було на робочому місці.

Після мирного протесту ініціативна група відвідала відкриту зустріч із начальником відділу антикорупційної політики та прав людини Олександром Свіренком, на якій він розповів активістам про те, що вже отримав розпорядження від пана Олійника проконтролювати хід розслідування в справі корупціонера, а також виявити усіх причетних до корупційних схем чиновників.


Нагадаємо, що 21 вересня Євгена Виходова під час отримання хабара у 2 тисячі доларів затримали у порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України.


Наразі тривають слідчі дії включно з оглядом місця події, обшуками за місцем роботи та проживання затриманого. Йому мають оголосити про підозру за фактом кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська