“Аз Воздам”: “Укроборонпром” випробує власний безпілотник

0 26

Новий українській безпілотник проходитиме чергові випробування. Його технічні характеристики та інші подробиці поки що не розголошують.

“Укроборонпром” анонсував нові випробування українського безпілотника. Новину про це концерн опублікував на сторінці у Фейсбук.

“За дорученням начальника Генерального штабу готуємось до льотних випробувань під дією РЕБ. Погода, з одного боку, стає проблемою, з іншого — додатковою перевіркою для комплекса. Свого роду краш-тестом”, – повідомили в “Укроборонпромі”.

Крім того, оборонне відомство України натякнуло, що випробовують “не одну пташку”. Про яку саме кількість безпілотників йде мова – наразі невідомо. 

Примітно, але назва безпілотника символічна “Аз Воздам”. А шрифт, яким підписали безпілотники нагадує козацьку добу. 

Зазначимо, нещодавно, в Україні анонсували свою розробку-відповідь на іранські дрони-камікадзе. За задумом розробників, нове озброєння буде здатне вражати цілі на відстані до тисячі кілометрів. Вага бойової частини – 75 кілограмів. Його розробка знаходиться вже на завершальному етапі. Щоправда, чи саме цей безпілотнк проходить сьогодні випробування – теж невідомо.

Але, зі слів державного концерну “Укроборонпрому”, вони працюють у посиленому режимі від початку повномасштабного російського вторгнення. Більшість роботи тримають у таємниці з очевидних причин, в Україні триває війна. 

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська