Бердянські поліцейські задокументували факт незаконного функціонування АЗС на території приватного домоволодіння

0 25

Незаконну діяльність організувала власниця домоволодіння, яка є одним з регіональних керівників відомої мережі автозаправних комплексів в Україні.  В ході санкціонованого обшуку вилучено близько тони сировини (за попередніми даними дизельне паливо) та обладнання для перекачування нафтопродуктів.

Наприкінці серпня до Бердянського районного відділу поліції ГУНП в Запорізькій області надійшло повідомлення про незаконну діяльність АЗС з порушеннями правил безпеки.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.272 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою).

Під час досудового розслідування за процесуальним керівництвом Бердянської окружної прокуратури поліцейські встановили, що господарська діяльність на території приватного домоволодіння здійснювалася без необхідних дозвільних документів.

20 вересня дізнавач Бердянського районного відділу поліції під оперативним супроводом працівників ДСР НПУ провели санкціонований обшук на території приватного домоволодіння по вулиці Тургенєва в місті Бердянськ, у ході якого було вилучено близько тони сировини (за попередніми даними дизельне паливо) та обладнання для перекачування нафтопродуктів. Зберігання пально-мастильних матеріалів в ємностях здійснювалось без відповідної ліцензії на право зберігання пального та документів підтверджуючих походження.

Наразі встановлено, що незаконну діяльність організувала власниця домоволодіння, яка є одним з регіональних керівників відомої мережі автозаправних комплексів в Україні.  

Вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно і призначення відповідних експертиз. Досудове розслідування триває.

 

Нагадаємо: У Запоріжжі дізнавачем закінчено досудове розслідування кримінального провадження за фактом нанесення травм пенсіонеру.

 

Відділ комунікації поліції Запорізької області

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська