Боротьба з контрафактом триває: у Запоріжжі поліцейські офіцери громад вилучили підакцизної продукції на суму понад 1,8 мільйона гривень

0 70

Також в ході профілактичного відпрацювання правоохоронці вилучили більше 70 наборів електронних пристроїв для паління. Усіх порушників притягнуто до адмінвідповідальності.

Запорізькі поліцейські продовжують виявляти факти торгівлі тютюновою продукцією з порушеннями. Так, згідно доручення Управління превентивної діяльності обласної поліції, поліцейські офіцери територіальних громад Запорізької області провели низку профілактичних рейдів у точках роздрібної торгівлі.

7 квітня, під час відпрацювання центрального ранку в Олександрівському районі, ПОГи виявили дев’ять фактів незаконної торгівлі підакцизною продукцією. ліції вилучили майже 37 тисяч пачок цигарок та понад 70 наборів електронного пристрою для паління.


Відносно правопорушників складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння)  Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Поліція Запорізької області нагадує, що за торгівлю контрафактом реалізаторам загрожує санкція у вигляді штрафу від двохсот до шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі.

Профілактичне відпрацювання в напрямку виявлення порушень правил торгівлі тютюновою продукцією триває.

Нагадаємо: Запорізьки правоохоронці вилучили з незаконного обігу більше 4 тисяч пачок контрафактних цигарок 

Відділ комунікації поліції Запорізької області

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська