“Броварський завод пластмас” хоче захопити проросійський олігарх – акціонери

0 77

22 листопада акціонери ПрАТ “Броварський завод пластмас” заявили про спробу рейдерського захоплення підприємства представниками ТОВ “Стар Інвестмент ВАН”.

Про це журналістам інформаційного порталу “Вибір” розповів голова правління заводу Валерій Рудь

За його словами, товариство “Стар Інвестмент ВАН” 21 листопада 2022 року незаконно переписало на себе майно, яке належить “Броварському заводу пластмас” по іпотечному договору.

“Сприяв у цьому приватний виконавець Ярослав Бережний, який в межах виконавчого провадження видав протиправний акт про реалізацію предмета іпотеки. Відповідний акт не міг бути складений і виданий, оскільки на даний час законних підстав для його видачі не існувало”, – розповів Валерій Рудь. 

Варто зауважити, що існує рішення суду, де ТОВ “Стар Інвестмент Ван” набуло права на майно заводу на підставі аукціону. Але Господарський суд м. Києва у справі № 910/14792/20 від 25 січня 2022 року скасував і визнав недійсним проведений аукціон. 

Завдяки тому, що суд скасував результати аукціону ТОВ “Стар Інвестмент ВАН” більше не є особою, яка має права на майно заводу. 

Поспішні дії ТОВ “Стар Інвестмент ВАН” та приватного виконавця пов’язані з тим, що у вівторок 29 листопада 2022 року у Північному апеляційному господарському суді буде розглядатись справа № 910/14792/20 за апеляційною скаргою ТОВ “Стар Інвестмент ВАН”. Опоненти, чітко розуміючи, що скоріш за все справу вони програють, вирішили вдатися до відверто незаконних дій та всупереч всіх норм змінили власника майна в реєстрі”, – розповів редакції “Вибору” Рудь. 

На місце подій прибула знімальна група “Вибору”. Як зазначають журналісти, по території підприємства ходили невідомі люди, які описували майно. Також біля території заводу медійники помітили людей у військовій формі.

За інсайдерськими даними, ТОВ “Стар Інвестмент ВАН” підпорядковується проросійському олігарху Віктору Поліщуку – власнику торговельних мереж електроніки “Технополіс” і “Ельдорадо”, а також столичного ТРЦ “Gulliver”. Як з’ясували журналісти, дружина бізнесмена Лілія Рєзвая є членом родини експрезидента російської федерації Дмитра Медведєва.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська