Допомога заради перемоги: як Київський картонно-паперовий комбінат підтримує під час війни

Київський картонно-паперовий комбінат підтримує громади під час війни
0 25

З початком повномасштабного вторгнення ворога в Україну Благодійний фонд «Картонник» Київського картонно-паперового комбінату та профспілкова організація підприємства активно включилися у допомогу постраждалим регіонам.

Вектором такої підтримки була обрана адресна допомога, яка передбачена безпосередньо для нужденних. З того часу жителів населених пунктів Чернігівської області: Халявин, Рівнопілля, Роїще; Київської області: Андріївка, Небрат, Нове Залісся, Берестянка; Харківщини та багатьох інших отримали підтримку від комбінату.

«Центри громад, що найбільше постраждали від ворожого вторгнення, гуманітарну допомогу отримують, але з віддалених сіл люди здебільшого фізично дістатися туди не можуть з різних причин, і для нас важливо не обійти їх увагою. Тому зазвичай налагоджуємо комунікацію з місцевими волонтерами, які знають місцевих жителів та їх потреби, з ними разом їздимо по домівках та доставляємо пакунки. Намагаємося підтримати одиноких людей поважного віку, сім’ї з дітьми, родини, де є люди з інвалідністю», — розповів голова профспілкового комітету ППО ВАТ Київський КПК Олексій Дуля, який нещодавно повернувся з чергової поїздки з гуманітарною місією з Донецької області.

Зазвичай допомога передбачає два набори: харчовий та гігієнічний з продукцією комбінату, який запаковується у з маркуванням про гуманітарний вантаж. Але перед кожною поїздкою вивчаються окремо потреби регіону. Наприклад, у Бородянському районі після звільнення тривалий час було відсутнє електропостачання, у людей не було змоги зарядити навіть мобільні телефони, тому було прийнято рішення про придбання для них генератора. У деяких селах була потреба у конкретних лікарських препаратах.

Для того, щоб така важлива робота здійснювалася безперервно, на підприємстві створена постійна комісія, яка щотижня розглядає заявки та затверджує рішення про виділення допомоги. Київський КПК не збирається зупинятися на досягнутому і продовжує підтримувати тих, хто цього потребує.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська