Допомога ЗСУ – єдиний подарунок, який приймає журналіст та волонтер Роман Бочкала

0 113

3 травня Роман Бочкала, засновник, координатор та учасник ВГО “Стоп корупції” та БФ “Батальйон Волонтер”, відзначає свій День народження. Йому виповнюється 38-ім років.

Бочкала написав у Facebook коротке звернення до друзів. У ньому він дякує усім за привітання та наголошує, що приймає єдиний подарунок – допомогу ЗСУ.

БФ “Батальйон Волонтер” – благодійна організація, одним із засновників якої є пан Роман. Організація допомагає українським військовим кожного дня з початку війни:

“Війна триває. І зараз всі наші думки з нашими захисниками”.

15 мільйонів гривень – витрати благодійного фонду на потреби армії та постраждалих від російської агресії. Звіт про те, на що саме витрачались кошти, Роман Бочкала оприлюднив у Facebook у день свого народження.
ЗСУ отримали:

• спецхарчування – 10 тон;
• вакуумованого борщу – 25125 порцій;
• бронежилетів – 830 од.;
• засобів зв’язку – 145 шт.;
• тепловізорів – 27 шт.;
• автомобілів – 25 шт.;
• квадрокоптерів – 3 шт.

У лікарні та шпиталі “Батальйон Волонтер” доправив 28 тон ліків, медичних виробів та одягу.

Цивільні громадяни отримали продукти харчування, засоби гігієни та одяг загальною вагою 206 тон.

У безпечні місця евакуйовано більше 1000 українців, вказано у звіті.

“Батальйонівці” продовжують надавати допомогу по усій Україні. Наприклад, нещодавно члени спільноти – Костянтин Усов та Дмитро Грінвальд – відвідали Харківщину. Завдяки їм гуманітарну допомогу отримали жителі регіонів, найбільш постраждалих від армії рф, пише «СтопКор».

Роман Бочкала переконаний:

“Допомога [ЗСУ] – це найкращий подарунок”.

Коротка довідка

Роман Бочкала – заслужений журналіст України, громадський діяч та волонтер. Як військовий кореспондент, він був у десятках гарячих точок. Як громадський активіст та волонтер, став співзасновником та координатором ВГО “Стоп корупції” та БФ “Батальйон Волонтер”.

Під час нападу рф на Україну в 2014 році Бочкала виконував обов’язки журналіста на сході. Після окупації Слов’янська його захопили у полон та побили сепаратисти. У липні 2014 внаслідок обстрілу Роману травмувало руку, між тим як його співрозмовник Дмитро Герасимчук – загинув.

Youtube-каналу, який веде Бочкала, вже три роки. Журналіст публікує на ньому фільми про небезпечні країни світу: Колумбію, Афганістан, Північну Корею. Коли почалась повномасштабна війна рф проти України у 2022 році, там з’явились фільми про Бородянку та Бучу.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська