Голоси за гречку: у МВС запропонували посилити відповідальність за порушення виборчого законодавства

0 613

У середу, 11 квітня, під час засідання Кабміну Арсен Аваков презентував проект закону про посилення відповідальності за порушення виборчого законодавства.

Про це повідомляє Без табу

Документ, підготовлений чиновниками МВС разом з активістами мережі “ОПОРА” передбачає введення кримінальної відповідальності за роздачу і прийом гречки та інших продуктів, оскільки це вважається непрямим підкупом.

– Закон пройшов тривале публічне обговорення, отримав позитивні експертні оцінки. Проект закону погоджено з усіма зацікавленими міністерствами і відомствами, – підкреслив Аваков. – За незаконне використання, вкидання бюлетенів та порушення таємниці голосування, а також за отримання виборцем неправомірної вигоди, пов’язаної з реалізацією активного або пасивного виборчого права пропоную садити на два роки. Непрямий підкуп виборців – шість років позбавлення волі.

Крім того, в законопроекті прописано наділення поліцейських правом проводити негласні слідчі дії для залучення до відповідальності недобросоветних громадян або політиків.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська