Луцький підприємець підробив документи для участі в тендерах на закупівлю продуктів харчування для закладів освіти

0 446

За процесуального керівництва Луцької місцевої прокуратури працівниками поліції повідомлено одному з місцевих підприємців про підозру у підробленні офіційних документів та їх подальшому використанні для участі у закупівлях за бюджетні кошти.

Про це повідомляє прокуратура Волинської області

Слідство встановило факти використання суб’єктом господарювання семи підроблених документів у 10 процедурах закупівель продуктів харчування для закладів освіти Волині.

Триває досудове розслідування.

Тим часом на розгляді у Господарському суді Волинської області перебуває позов  Луцької місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Західного офісу Держаудитслужби України та управління освіти Луцької міської ради щодо стягнення з цього підприємця понад півмільйона гривень, отриманих ним із бюджету безпідставно.

Опрацювавши інформацію, оприлюднену на веб-порталі електронної системи публічних закупівель «Prozorro», прокурори з’ясували, що суб’єкт господарювання, попри запропоновану ним найвищу ціну на продукцію, у лютому 2018 року був визнаний переможцем відкритих торгів  та згідно договору зобов’язався поставляти вершкове масло у навчальні заклади Луцька.

Згодом ціна товару тричі змінювалася у відповідності до укладених сторонами договору додаткових угод, які, вважають прокурори, укладені з порушенням законодавства та підлягають визнанню недійсними.

Прописана у договорі ціна упродовж 2018-2019 року тричі зростала попри те, що ціна на товар на споживчому ринку суттєво не змінювалася.

Таким чином постачальнику, який до того ж недопоставив понад 4 тонни продукції в навчальні заклади, було безпідставно виплачено із бюджету більш ніж 577 тис. грн.

Прокурори в суді наполягають на стягненні цієї суми із підприємця на користь управління освіти Луцької міської ради.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська