На Одещині фіксують найбільше порушень митного контролю, -ДБР

0 13

Державне бюро розслідувань системно протидіє зловживанням на митниці, до суду направлено кримінальні провадження зі встановленими збитками на понад 90 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

 Як ззначено, наразі ДБР розслідує 426 кримінальних проваджень у сфері порушень митного контролю. Сума збитків складає сотні мільйонів гривень. Найбільше фактів розслідується в Одеській області – 75, Києві – 62 і Львівщині – 62.

Тільки у поточному році ДБР розпочало 176 кримінальних проваджень щодо таких злочинів, з них найбільше відкрито у Львівській області – 25, Закарпатті – 21 та Харківській області – 19.

” У цьому році до суду вже направлено 86 кримінальних справ, сума збитків за правопорушеннями становить понад 90 млн гривень”, – йдеться в повідомленні.

Як кажуть у відомстві, злочині, пов’язані із незаконним переміщенням товарів через митний кордон, зазвичай стають можливими за участі посадовців державних органів.

“За результатами роботи ДБР 92 особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення у сфері митного контролю, серед них 55 осіб – працівники Державної митної служби, 23 особи – працівники Державної прикордонної служби. Крім того до суду направлено обвинувальні акти стосовно 1 працівника прокуратури, 22 митників та 18 прикордонників”, – додали у ДБР.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська