На Прикарпатті повідомили про підозру депутату селищної ради за зловживання із «повеневими коштами»

0 17

Керівник Івано-Франківської обласної прокуратури підписав повідомлення про підозру депутату однієї із селищних рад у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, та службовому підробленні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України).

Про це пише пресслужба Івано-Франківської обласної прокуратури.

За даними слідства, голова та троє членів тимчасової комісії з питань надзвичайних ситуацій, один з яких – депутат селищної ради, зловживаючи своїм службовим становищем, заповнили та підписали акт обстеження технічного стану житлового будинку в с. Білі Ослави, внісши неправдиві відомості про те, що він зруйнований внаслідок повені (червень 2020 року).

На підставі цього будинок віднесли до першої категорії постраждалих унаслідок повені, а його власник, який виявився братом одного із членів комісії, отримав грошову допомогу в розмірі 300 тис. грн. Однак за висновком експерта встановлено, що вказаний будинок частково пошкоджений унаслідок повені, а тому власник мав право на одержання 20 тис. грн.

Наразі всім чотирьом посадовцям сільської ради повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за цим фактом.

Досудове розслідування триває.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська