На Сумщині завершили масштабну реконструкцію стадіону імені Володимира Куца. ФОТО

0 22

Відкриття міського стадіону імені двократного чемпіона Олімпійських ігор із легкої атлетики Володимира Петровича Куца відбулося в рамках святкування Дня міста Тростянець.

Про це повідомили у пресслужбі Сумської ОДА.

«Цей прекрасний стадіон, прекрасний спортивний комплекс є найкращим на території області. Це я можу з упевненістю сказати, − зазначив голова облдержадміністрації Дмитро Живицький. − Збудований стадіон в рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». Ми як облдержадміністрація спільно з Офісом Президента, Кабінетом Міністрів, обласною радою, місцевими радами будемо робити все можливе, щоб таких об’єктів було якомога більше на території Сумщини».

Голова Тростянецької громади Юрій Бова подякував усім причетним до відкриття цього стадіону.

«За два роки ми зробили, здавалось би, не можливе. За кошти державного фонду регіонального розвитку та громади − виконали реконструкцію стадіону ім. нашого земляка, дворазового Олімпійського чемпіона з легкої атлетики Володимира Петровича Куца, − зазначив Юрій Бова. − Сьогодні ми маємо чудові умови для розвитку спорту в нашій громаді».

Загальна кошторисна вартість реконструкції стадіону склала майже 55 млн грн. Фінансування об’єкта здійснювалося за рахунок коштів ДФРР та міського бюджету.

У рамках реконструкції на стадіоні облаштовані бігові доріжки, виконані роботи з облаштування футбольного поля розміром 105х68 м, тренувального футбольного поля розміром 57х31 м, двох тренувальних полів 60х40 м зі штучним покриттям та поля для міні-футболу 40х20 м зі штучним покриттям.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська