На Запоріжжі СЕП стала на перешкоді незаконному промисловому рибальству на території Приазовського національного природного парку

0 18
На Запоріжжі Спеціалізована екологічна прокуратура встановила порушення вимог законодавства при наданні дозволу на промисловий вилов калкана азовського, піленгаса, азовської хамси, тюльки тощо на території Приазовського національного природного парку.

 

Встановлено, що у вересні 2021 року в порушення вимог чинного законодавства щодо  заборони промислового рибальства на території об’єкта природно-заповідного фонду загальнодержавного значення протиправно було оформлено дозвіл на добування вказаних видів риби. Це стало підставою для звернення прокуратурою з відповідним позовом до суду в інтересах Державної екологічної інспекції Південного округу (Запорізька та Херсонська області).

 

Наразі Запорізьким окружним адміністративним судом відкрито провадження у справі та розпочато судовий розгляд. Прокурори в суді наполягатимуть на скасуванні дозвільного документа.

 

До відома: Приазовський національний природний парк загальною площею понад  78 тис. га. Його створено в 2010 році за Указом Президента України з метою збереження, відтворення та раціонального використання типових та унікальних степових і водних природних комплексів північно-західного узбережжя Азовського моря, що мають важливе природоохоронне, оздоровче, наукове, освітнє, естетичне та рекреаційне значення.  

 
Comments
Завантаження...
ukУкраїнська