Нацполіція зацікавилась новими фактами шахрайства заступника Голови ФПУ Саєнка

0 2 384

Сьогодні, 09 жовтня, оперуповноваженним Управління захисту економики в місті Києві Національної поліції України проведено певні слідчі дії по новому кримінальному провадженню щодо діяльності Володимира Саєнка – заступника Голови Федерації профспілок України, – повідомляють поінформовані джерела.


Зазначимо, до Національної поліції України та Генеральної прокуратури звернулись представники ГО «Народ проти корупції».

«В ході громадського моніторингу нам стало відомо, що під час перебування Саєнко В.В. на посаді заступника голови Федерації профспілок України було прийнято низку рішень по відчуженню та реалізації державного майна, яке перебувало у віданні Федерації профспілок України» – зазначили громадські активісти.


У зверненні також йдеться про факти розкрадання державного майна та нанесення збитків у великих розмірах як державі, так і підприємствам, зокрема, ПрАТ «Кіровоградтурист», ПрАТ «Львівтурист» та ПрАТ «Укрпрофтур».


Нагадаємо, ЗМІ неодноразово повідомляли, що проти заступника голови Федерації профспілок України Володимира Саєнко у мнулому вже було порушено кілька кримінальних проваджень.


Нагадаємо, у листопаді 2013 року, УБОЗ провели обшуки в офісі ТОВ “Росичі”, власником якого був Володимир Саєнко (наразі компанією володіє його син Владислав). Того ж місяця йому було оголошено про підозру та затримано в рамках вчинення злочину передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, а також за ст. 206 КК України – перешкоджання законній господарській діяльності, яку можна трактувати як “рейдерство” (мова йде про захоплення будинку творчості імені Чехова в Криму). Крім того, під час обшуків у заступника голови федерації профспілок виявили зброю без документів та кокаїн.


Після затримання у 2013 році, Саєнко намагався дати правоохоронцям хабар в розмірі 3 млн доларів, але був ув’язнений. Щоправда, у 2014 році він вийшов на свободу.


Наразі ГУ НПУ у місті Києві розслідує кримінальне провадження від червня 2014 року щодо ухиляння від сплати податків в особливо великих розмірах – заниження ПДВ на суму 4761068 грн і заниження податків на прибуток на суму 4189260 грн службовими особами ТОВ «Росичі» (засновником якого є В. В. Саєнко).

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська