«Не можу потрапити до офісу навіть з поліцією»: директор ДП на Чернігівщині заявив про блокування підприємства

Директора ДП на Чернігівщині не пускають на робоче місце
0 32

Забарикадований вхід і бабці-«тітушки». На Чернігівщині призначений керівництвом НААН України в.о. директора Дослідного господарства «Іванівка» Олексій Пушкарьов не може приступити до виконання посадових обов’язків через блокування адмінбудівлі.

Олексій Пушкарьов був призначений в.о. директора ДП ДГ «Іванівка» 30 вересня цього року – відповідний наказ підписав в.о. президента НААН України Юрій Лупенко.

«Національна академія аграрних наук України є фактичним засновником ДП ДГ «Іванівка». Я був призначений на посаду 30 вересня. І вже протягом тижня я намагаюсь потрапити на робоче місце й приступити до виконання посадових обов’язків. Поки що – невдало. Навіть залучивши правоохоронні органи, мені не вдається потрапити в приміщення», – розповідає Олексій Пушкарьов.

Олексій Пушкарьов

На директорській посаді Олексій Пушкарьов мав замінити Андрія Скварського, який керував держпідприємством протягом року і був звільнений наказом НААН 29 вересня. Проте сам Скварський цього кадрового рішення не визнає.

«Наказ не скасований нотаріально. Зі мною був укладений контракт на три роки», – стверджує колишній директор.

Андрій Скварський

Відтак, залучивши на свій бік частину місцевих працівників і мешканців села Іванівка (здебільшого жінок поважного віку, які дуже гучно підтримують свого «покровителя»), пан Скварський блокує передачу справ, печатки і документів підприємства наступнику. Натомість, активно займається збором урожаю, який був вирощений коштом інвесторів і фактично не належить дослідному господарству.

Місцеві мешканці блокують адмінбудівлю

Зерно завантажують на комбайни невідомого походження й вивозять з полів – за словами, пана Скварського, до комори держпідприємства. Це мотивують відповідним рішенням суду, який ухвалив накладення арешту на врожай і відхилив апеляцію інвесторів.

На полях працюють комбайни невідомого походження

Аби розібратись, куди ж у дійсності транспортують збіжжя та потрапити на робоче місце, 13 жовтня Олексій Пушкарьов прибув до підприємства у супроводі поліції. Правоохоронці оглянули місце подій, але не припинили процес збору врожаю.

Наразі конфлікт триває – як «на землі», так і у судовій площині. Ми продовжуємо стежити та перебігом подій та обов’язково повідомимо нові подробиці у наступних публікаціях.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська