Офіс генпрокурора заблокував рахунки найбільшого металургійного заводу України

0 32

Офіс Генерального прокурора України спільно із Шевченківським судом м. Київ заблокували кошти на рахунках «АрселорМіттал Кривий Ріг». Представники офісу Генпрокурора звернулися до українських банків з вимогою виконати ухвалені 30 листопада 2021 року судом рішення щодо накладення арештів на рахунки підприємства.

Про це повідомила «АрселорМіттал Кривий Ріг» на своєму сайті. Позиції самого Офісу генерального прокурора поки немає, передає ucap.io

Як пояснили у компанії, «спір стосується підходу до розрахунку ренти». Державна податкова служба подала адміністративний позов проти компанії. 4 листопада 2021 окружний адміністративний суд підтримав позицію «АрселорМіттал Кривий Ріг» і відхилив його. Наступна стадія — апеляція в «апеляційному адміністративному суді».

«В даний час цивільний процес проти «АрселорМіттал Кривий Ріг» не ведеться, отже, немає юридичних підстав для блокування рахунків компанії», — повідомили у компанії.

Також 17 листопада прокуратура та Служба безпеки порушили кримінальну справу проти одного з керівників «АрселорМіттал Кривий Ріг». Там це називаються політичним тиском на інвестора.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська