Оголошено про підозру чиновникам, які торгували місцями для поховання на столичних кладовищах

0 15

За матеріалами Служби безпеки України заступнику директора спеціалізованого комунального підприємства «Спецкомбінат ПКПО» та директору одного із столичних комерційних підприємств оголошено про підозру.

Про це повідомляє ГУ СБ України у м. Києві та Київській області.

“Посадовці організували схему вимагання хабарів за виділення місць для поховання на кладовищах Києва. Схема діяла більше півтора року. А суми хабарів коливалися від 3 до 50 тисяч доларів США за місце залежно від району розташування”, – йдеться в повідомленні.

Як виявилося, вимаганням грошей за «послуги» займалися двоє посередників-киян, які представлялися працівниками столичних кладовищ. Насправді ж один з них – приватний підприємець, інший – безробітний. Служба безпеки України у липні цього року викрила цю протиправну схему.

Наразі заступнику директора комунального підприємства оголошено про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Директор комерційного підприємства відповідатиме перед законом за ч. 5 ст. 27 (посібництво) та ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших причетних до протиправної діяльності осіб.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська