Паніка скасовується – дефіциту туалетного паперу не буде

Туалетний папір виробництва Київського картонно-паперового комбінату є у достатній кількості
0 16

Ворог атакує українські міста і щоразу це викликає паніку серед населення, ажіотаж у торгових мережах та дефіцит окремих видів продукції.

Через військову агресію РФ Україна та Європа переживають інфляцію та зростання цін на всі види продукції.

На ріст цін впливають вартість та наявність сировини, зростання вартості енергоносіїв, а зараз і необхідність скорочувати її використання через спроби рф своїми обстрілами спровокувати енергетичну кризу перед опалювальним сезоном та зимою.

Київський картонно-паперовий комбінат, який є лідером в сегменті туалетного паперу та займає третину ринку України,
навіть у цих непростих умовах намагається підтримувати дієздатність підприємства і максимально забезпечувати споживачів. У компанії зазначають, що дефіциту їхньої продукції не буде. Туалетний папір виробництва комбінату є у достатній кількості і його продовжать виготовляти.

Щодо ціни на продукцію, то на вартість впливають різні фактори. Наприклад, девальвальція національної валюти.

Так у державний бюджет на 2023 рік закладений курс долара по 42 гривні. Хоча цей прогноз є оптимістичним і курс може перетнути позначку у 50 грн. А це знову ж таки позначиться на закупівлі сировини, особливо імпортної, і на кінцевій вартості продукції.

Також на формування ціни впливають логістичні проблеми.

Наразі 25 тисяч км доріг і ще 300 мостів пошкоджені, або зруйновані внаслідок війни. Окрім того, проїзд за окремими маршрутами може бути небезпечним через ймовірність обстрілів та заміновані ділянки.

Відновлення дорожньої інфрастуктури — важливе для логістики та економіки країни.

Та навіть у таких складних умовах підприємство продовжує працювати, виготовляти свою продукцію та робити все можливе для забезпечення попиту серед споживачів та стримування подальшого зростання цін.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська