Активісти вкотре нагадали про безкарність ексочільника ДАБІ Кудрявцева та вимагають дій

0 835

Представники громадської організації «СТОП СВАВІЛЛЮ» звернулися до українських посадовців найвищого рівня з проханням звернути увагу на безкарність колишнього очільника Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ) Олексія Кудрявцева.

Зокрема, відповідний відкритий лист активісти спрямували до Президента України, Прем’єр-міністра України, очільниці Офісу Генерального прокурора України.
У зверненні також йдеться про бездіяльність працівників правоохоронних органів щодо кримінального провадження за фактом використання колишнім головою ДАБІ України підробленого диплома про вищу освіту при влаштуванні на державну службу.

Про це ГО «СТОП СВАВІЛЛЮ» повідомляє на своїй сторінці у фейсбуці.

У листі наголошується, що діяльність ДАБІ вже протягом довгого періоду перебуває під їхньою пильною увагою. У тому числі діяльність її колишніх і нинішніх очільників. У рамках своєї діяльності активісти постійно фіксують злочинні дії та регулярно спрямовують відповідні заяви до правоохоронних органів.

Проте заяви залишаються без відповідної реакції і відверто ігноруються. Так само ігнорується інформація і про те, як колишній керівник ДАБІ Олексій Кудрявцев надав підробний документ про освіту, вступаючи на державну службу.

Зазначимо, Олексій Кудрявцев відомий у ЗМІ як «батько» корупції в будівельній сфері. Його звільнили з посади голови ДАБІ ще 12 грудня 2018 року. Однак відповідальності колишній чиновник так і не поніс. Понад те, Кудрявцев навіть намагався закрити порушену проти нього кримінальну справу за підроблений диплом.

Активісти стурбовані ситуацією щодо безкарності експосадовця, якому вже одного разу вдалося закрити всі наявні кримінальні провадження в ДБР, прокуратурі та поліції. А також стурбовані намірами ексчиновника повернути свій вплив на будівельну галузь країни. Саме тому вони вимагають відповідної реакції від керівництва нашої держави.

Маємо надію, що парламентській ТСК з питань розслідування фактів корупції в органах Держархбудінспекції України вдасться змусити запрацювати правоохоронну систему та не допустити безкарності Кудрявцева, враховуючи суспільну небезпеку його діяння.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська