Політолог викрив Луценка на використані ботоферми

0 23

Ярослав Божко опублікував допис в якому присоромив колишнього генпрокура у використані фейкових аккаунтів з В’єтнаму та Таїланду для просування постів в Facebook.

«Недавно на сторінці екс-генпрокурора Юрія Луценка я відзначив небувалий сплеск активності людей із прізвищами і іменами тайського, в‘єтнамського та інших далеких від України походжень. Всі вони чомусь вперто лайкають пости генпрокурора про українську політику! Уявіть собі!

Колись таке я вже спостерігав на особистих сторінках Наталі Королевської, Литвина та інших цікавих персон з минулого. У середовищі політтехнологів ходила навіть байка, як на «ботферми» кидонули самого Медведчука, підсунувши йому якусь абсолютну липу. Буває, що ж», – резюмував він.

Також політолог порадив Луценку змінити команду піарників.

«Юрію Віталійовичу раджу не журитись і наймати інших політтехнологів, більш молодих спритних і креативних. Ні в якому разі не натякаю на себе, хто я такий щоб взагалі натякати! Просто в‘єтнамськими руцями із ботферм українську політику не порятуєш.

Я би радив утнути щось більш дебеле, наприклад сісти на коня і зняти відеокліп із шаблюкою, де в перебивках ви питимете самогон. На відміну від в’єтнамських лайкерів, це афігєть як ефективно. А взагалі використання ботферм у дорослій політиці людьми з мільйонами на кармані виглядає як ознака відчаю і прощання з політичною креативністю. Не дайте про себе приводів думати таким чином!» – завершив Божко.

Крім того, нещадного в телеграм-каналах ширилися фотопідтвердження, що насправді Юрій Луценко лише робить вигляд, що служить на Півдні. Його неодноразово ловили в київських ресторанах.

Раніше в ЗМІ з’явилася інформація , що в Україні ліквідували «мільйонну ботоферму, пов’язану з Порошенко.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська