«Політика Криклія знищує Українське Дунайське пароплавство»: мітинг під Верховною Радою України

0 474

Зранку під ВР – акція протесту з рятувальним кругом і роздачею листівок. Так громадські активісти звертають увагу народних депутатів на ситуацію, яка склалася в Українському Дунайському пароплавстві – останньому державному пароплавстві.

За кілька місяців роботи в.о. керівника УДП Олексія Хомякова на підприємстві фіксують збитки, втрату майна Українського Дунайського пароплавства, призначення на ключові посади людей із сумнівною репутацією, знищення структур пароплавства, звільнення неугодних. Також кадрова політика Хомякова викликає чимало запитань: він призначає до керівних органів людей, у яких наявний конфлікт інтересів з УДП.

Активісти вимагають оприлюднення результатів аудиту і звільнення Хомякова. Утім, Міністр інфраструктури Владислав Криклій ігнорує звернення громадськості.


Учасники акції нагадали, що вже звернулися з проблемою до транспортного комітету ВР.

«Ми будемо вдячні, якщо нас запросять на найближче засідання транспортного комітету вже в середу, де ми більш детально розкажемо про ситуацію, яка склалась в «Українському Дунайському пароплавстві», – заявили учасники мітингу.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська