Понад 800 тис. грн збитків при укладенні договору про надання послуг – на Запоріжжі підозрюється ексзаступник директора держпідприємства у сфері енергетики

0 31
Прокурори Запорізької обласної прокуратури повідомили про підозру колишньому заступнику директора державного підприємства області у сфері енергетики за фактом зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України).

 

За даними слідства, державним підприємством та суб’єктом підприємництва укладено договір про надання послуг із лікувально-профілактичного харчування персоналу держпідприємства у його виробничих приміщеннях. Однак в умовах указаної цивільної угоди умисно не передбачено обов’язки щодо сплати комерційною структурою комунальних платежів за водопостачання та водовідведення, які виникали під час надання таких послуг, а також витрат на ремонт приміщень, якими вона фактично користувалася.

 

У результаті таких незаконних дій державне підприємство вимушено було понести зайві амортизаційні відрахування та витрати на оплату комунальних послуг замість суб’єкта господарювання  на суму понад 800 тис. грн.

 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими  Головного управління Національної поліції в Запорізькій області.

 
Comments
Завантаження...
ukУкраїнська