Правоохоронці проводять обшуки у «Київавтодор», «Київавтошляхміст» та ще у 10 комунальних підприємствах

0 37

Правоохоронці на виконання ухвал слідчого судді проводяться санкціоновані обшуки у службових приміщеннях КК «Київавтодор», КП «Київавтошляхміст» та 10 районних КП ШЕУ міста Києва.

Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

Слідчі дії відбуваються в межах кримінального провадження, розпочатого за фактом привласнення та розтрати коштів бюджету міста Києва за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України.

У ході вказаних обшуків працівниками правоохоронних органів вилучаються документи, які стосуються закупівель, здійснених за рахунок коштів столичного бюджету, а також відомостей про витрати комунальних підприємств:

🔹 придбання та встановлення обмежувальних антипаркувальних стовпчиків, які не відповідають технічним характеристикам та були закуплені в один період часу з різницею у вартості у понад 700 грн за одиницю, попри ідентичність цих виробів;

🔹 списання палива на транспортні засоби, які фактично не використовувались;

🔹 використання комунального автотранспорту в особистих цілях та надання його в користування третім особам з метою отримання неправомірної вигоди;

🔹 незаконне працевлаштування та здійснення виплат заробітної плати працівникам, які фактично не працювали, а також за іншими фактами привласнення.Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська