Правопорушення та події, зафіксовані поліцією з 20 по 26 вересня 2021 року

0 21

У період часу з 20 по 26 вересня 2021 року на спецлінію «102» ГУНП в Запорізькій області надійшло 667 заяв і повідомлень, які  відносяться до категорії кримінальних злочинів: правопорушення у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, злочини проти життя та здоров’я особи, а також проти власності.

За вказаний проміжок часу на території міста Запоріжжя та області працівники поліції розкрили 633 кримінальні правопорушення, з яких 141 по гарячих слідах. 

Слідчими підрозділами ГУНП в Запорізькій області в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України затримано одну особу за крадіжку (ч. 3 ст. 185 ККУ).

До  п’яти  осіб застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Поліцейські склали 83 адміністративні протоколи відносно водіїв, які порушуючи норми статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення керували, перебуваючи у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння.  

За минулий тиждень, працівники мобільних груп відреагували на 148 повідомлень, пов’язаних з домашнім насильством. Відносно 44 правопорушників складено адміністративні матеріали за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) КУпАП. З метою негайного припинення фактів домашнього насильства та недопущення його в майбутньому, працівники поліції винесли 47 термінових заборонних приписів. Одним з основних завдань працівників поліції у протидії домашньому насильству є роз’яснення громадянам того, що приховування подібних фактів є помилкою і робить можливим скоєння тяжких злочинів у майбутньому.

Правоохоронці не тільки здійснювали реагування на заяви та повідомлення про правопорушення, але й проводили превентивну роботу по збереженню громадського порядку і запобіганню поширення коронавірусної інфекції на території області.

З 20 по 26 вересня 2021 року працівники поліції склали 34 адміністративні протоколи за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм (ч.1 ст.44-3 КУпАП) та винесли 283 постанови на місці вчинення адміністративного правопорушення за перебування в громадських будівлях та транспорті під час карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту (ч.2 ст.44-3 КУпАП). 

Нагадаємо: У Запоріжжі поліція розслідує обставини аварії, в якій загинув велосипедист .

Відділ комунікації поліції Запорізької області

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська