Правопорушення та події, зафіксовані поліцією з 6 по 12 вересня 2021 року

0 163

У період часу з 6 по 12 вересня на спецлінію «102» ГУНП в Запорізькій області надійшло 792 заяви та повідомлення, які  відносяться до категорії кримінальних злочинів: правопорушення у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, злочини проти життя та здоров’я особи, а також проти власності.

За вказаний проміжок часу на території міста Запоріжжя та області працівники поліції розкрили 612 кримінальних правопорушень, з яких 131 по гарячих слідах. 

Слідчими підрозділами ГУНП в Запорізькій області в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України затримано 5 осіб: 1 – за збут наркотиків (ст. 307 ККУ), 1 –  за хабарництво (ст. 369 ККУ), 1 – за злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту (ст.286 ККУ), 1 – за незаконне поводження із вогнепальною зброєю, боєприпасами і вибухівкою, 1 – за умисне вбивство.

До  однієї особи, на підставі ухвали суду, застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Поліцейські склали 82 протоколи про адміністративні правопорушення відносно водіїв, які порушуючи норми статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення керували, перебуваючи в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння.  

За минулий тиждень, працівники мобільних груп відреагували на 120 повідомлень, пов’язаних з домашнім насильством. Відносно 33 правопорушників складені адміністративні матеріали за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) КУпАП. З метою негайного припинення фактів домашнього насильства та недопущення його в майбутньому, працівники поліції винесли 31 терміновий заборонний припис. Одним з основних завдань працівників поліції у протидії домашньому насильству є роз’яснення громадянам того, що приховування подібних фактів є помилкою і робить можливим скоєння тяжких злочинів у майбутньому.

Правоохоронці не тільки здійснювали реагування на заяви та повідомлення про правопорушення, але й проводили превентивну роботу по збереженню громадського порядку і запобіганню поширення коронавірусної інфекції на території області.

З 6 по 12 вересня 2021 року працівники поліції склали 18 адміністративних протоколів за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм (ч.1 ст.44-3 КУпАП) та винесли 197 постанов на місці вчинення адміністративного правопорушення за перебування в громадських будівлях та транспорті під час карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту (ч.2 ст.44-3 КУпАП). 

Нагадаємо: На Запоріжжі слідчі повідомили про підозру чоловіку, який скоїв наругу над могилами.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

 

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська