Керівник Голосіївської прокуратури Ясь «кришує» піщаних нелегалів?

0 1 567

Столична прокуратура розпочне перевірку дій одіозного прокурора Голосіївського району Артема Яся, який задля перешкоджання діяльності активістів нацькував на них поліцію. 

Про це повідомили представники громадських організацій, які 3 лютого зібралися на мирну акцію перед Голосіївським судом. 

Головна мета – звернути увагу на постать керівника прокуратури Голосіївського району Яся, який з невідомих причин ігнорує діяльність піщаних браконьєрів та не дає активістам зупинити протизаконні дії  браконьєрів.

Представники громадськості хотіли поспілкуватися з паном прокурором у його прийомний день в Київській  місцевій прокуратурі. Однак він не виявив бажання розбиратися у ситуації, заборонив зйомку і попросив звертатися письмово. Далі активісти вирушили до Голосіївського районного суду, де мало відбутися слухання у справі несправедливо складених адмінпротоколів на активістів 31 січня. 

“Ми проводимо свою попереджувальну акцію перед судом, де будуть розглядатися надумані справи по адмінправопорушеннях. Ситуація склалася 31 січня в місцевій прокуратурі №1, де очільником є Артем Ясь. Вже не один рік спільно іншими організаціями ми боремось з піщаними нелегалами. Ці люди незаконно розкрадають надра України, не сплачують податки,  зневажають закони держави. Ми викликали поліцію, фіксували намиви піску. Є ряд відкритих кримінальних проваджень, але вони не рухаються, справи не розглядаються, активістів не допитують як свідків. Спадає на думку, що є люди, зацікавлені в цьому піщаному браконьєрстві, бо мають свій інтерес. Ми намагалися  мирно привернути увагу до цих правопорушень. Але, на жаль, нас не получили. Очільники прокуратури викликали поліцію та нацькували поліцейських на активістів , як за часів Януковича. Також звинуватили їх в “захопленні прокуратури”. Ми попередили КМДА, поліцію, всі документи були оформлені”, – зазначає активіст. 

Втім,  у суді теж чекав “сюрприз”. Слухання справ стосовно активістів не відбулося, оскільки туди ще не передали протоколи. Один з учасників акції зазначає: “Вони вважають, що правопорушення не відбулося? Ми не розуміємо, чому матеріалів досі немає в суді, адже вказана сьогоднішня дата. В самих адміністративних  протоколах не вказано жодної необхідної інформації – ні місця правопорушення, ні свідків, ні матеріалів про саме правопорушення. Я думаю, ці протоколи поховають у райвідділах, бо вони складені хтозна-як”. 

Крім того, представники громадських організацій поспілкувалися із заступником прокурора міста Києва  Максимом Бака, якому передали матеріали у справи та пояснили ситуацію із Голосіївською прокуратурою. Пан Бака запевнив, що в установі вже невдовзі займуться ситуацією. 

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська