Роботу співробітників мобільної групи з реагування на факти домашнього насильства оцінили грамотами  і подяками

0 30

Відпрацювання майже 7 тисяч повідомлень громадян, які потерпіли від домашніх кривдників – такі результати  дворічної роботи групи з реагування на факти домашнього насильства  міста Запоріжжя. Діяльність підрозділу оцінило керівництво обласної поліції, органи місцевого самоврядування та громадські організації.   

         Вже два роки, як в місті Запоріжжя працюють мобільні групи з реагування на факти домашнього насильства, які несуть службу у цілодобовому режимі та забезпечують якісну та повноцінну допомогу постраждалим від домашнього насильства.

Так, 17 вересня 2019 року екіпажи виїхали у тестовому режимі, з першого виїзду, з першого дня працівники поліції почали отримувати повідомлення пов’язанні з вчиненням домашнього насильства та опрацьовувати чіткий механізм реагування, винесення термінових заборонних приписів та профілактичних заходів.

У січні 2021 року був  створений сектор реагування на факти домашнього насильства. Завданням сектору є організація роботи відповідних мобільних груп та координація роботи територіальних підрозділів поліції у напрямку домашнього насильства, налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування. Слід зазначити, що вирішення проблем домашнього насильства можливо лише спільними зусиллями.

І сьогодні, у будівлі Запорізького районного управління поліції, особовий склад сектору протидії домашнього насильства привітало керівництво ГУНП, керівництво районного управління та громадська організація. 17 працівників сектору було заохочено грамотами та подяками від імені органів місцевого самоврядування.

Також, представники громадської організації об’єднання психологів та психоаналітиків Запорізької області «Взаємодія» подякували заступнику начальника Управління превентивної діяльності Євгену Шепелю та начальнику Запорізького РУП Володимиру Мателезі за вагомий внесок у впровадження принципів взаємодії поліції та громади на засадах партнерства та протидії домашньому та гендерно-зумовленому насильству у співпраці з Канадасько-українським проектом розвитку поліції (CUPDP).

 

За 2 роки функціонування нової служби працівники мобільних груп з реагування на факти домашнього насильства у місті Запоріжжі відреагували на майже 7 тисяч повідомлень громадян, які потерпіли від домашніх кривдників.  За результатами проведених перевірок було складено близько 1500 протоколів за ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення та з метою негайного припинення протиправних дій винесено більше 2 тисяч термінових заборонних приписів.

 

Нагадаємо: У Запоріжжі стартували інформаційно-профілактичні заходи для дітей за участі поліцейських та рятувальників.

 

Відділ комунікації поліції Запорізької області

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська