Абрамович та Вязьмікін з «батальйону Монако» кришують побори з українських виробників спирту та тютюну

0 48

Ігор Абрамович і Сергій Вязьмікін, які втекли з України перед повномасштабним вторгненням рф, перебуваючи в Монако кришують побори з українських виробників підакцизних товарів — спирту, горілки та тютюну.

Об этом сообщает інформаційний портал «Антикор».

Абрамович – народний депутат від забороненої проросійської партії ОПЗЖ. Вязьмікін – колишній в.о. начальника департаменту захисту економіки Нацполіції, уродженець нині окупованої Нової Каховки.

Нещодавно журналісти УП зняли їх обох під час пробіжки у Ніцці, на блакитному узбережжі Франції.

За даними видання, схему організували Абрамович та колишній заступник начальника НПУ за міністра МВС Авакова Ігор Купранець. Вязьмікін – його довірена особа. Перед початком війни вони «пообіцяли людям із ОП кругленький дохід у доларах».

До схеми нібито залучили в.о. голови ДПС України Тетяну Кирієнко.

«Привід для поборів оформляє начальник департаменту контролю за підакцизними товарами ДФС Олександр Ярмоленко, виписуючи виробникам порушення на папері. Тим, хто не погодився платити, прикривають виробництво», — пише «Антикор».

Після втечі Абрамовича та Вязьмікіна на південь Франції схема продовжила існувати.

За їхньої відсутності побори з виробників спирту, горілки та тютюну збирають колишні співробітники НПУ Руслан Марчук та Євген Коваль.

Контроль з боку ДПС здійснює в.о. заступника голови служби Євгеній Сокур.

«Схематозники оббирають ще й американських інвесторів, які випускають тютюнову продукцію в селі Гоща, Рівненської області. Мабуть, так вони дякують нашим партнерам із США за те, що вони допомагають деокупувати їхні рідні міста, постачаючи сучасне озброєння. Судячи з апетиту банди, якщо не припинити побори, Україна втратить контроль над підакцизними товарами. А доходи від продажу алкоголю та тютюну перекочують до кишень монаківських біженців», — йдеться у матеріалі.

Comments
Загрузка ...
ru_RUРусский