Рішенням судді Верховного суду Зуєва тисячі столичних інвесторів можуть лишитися без житла

0 54

Через рішення судді Верховного суду з колегії судей Касаційного господарського суду Віталія Зуєва тисячі інвесторів, які вклали кошти в забудову у Пущі-Водиці, можуть залишитися без своїх квартир.

Об этом пишет видання “Апостроф”.

Зазначається, що справа №910/7966/21 щодо спірної ділянки під будівництво розглядалась саме Зуєвим. Через рішення судді інвестори втратили можливість жити у нових квартирах у Пущі-Водиці. Між тим будівництво вже завершено, інвестиційни документи оформлені вірно, але люди все ж залишились без житла.

Через війну, нагадує видання, тисячі українських громадян втратили свої домівки. Тому, мабуть, не надто справедливо через судове рішення позбавляти людей можливості жити у власних квартирах.

На думку журналістів, Зуєв вийшов за межі своїх повноважень.

У той же час, у своїй статті на сайті “Право.юа” Віталій Зуєв апелює до необхідності вирішення значної кількості питань, застосовуючи стандарти і мирного, і військового часу, роблячи постійну темпоральну корекцію щодо життєвих ситуацій, що виникають.

Таке завдання, на думку Зуєва, стане у багатьох сферах: соціальній, економічній, гуманітарній та, природно, юридичній. “Але чи готове наше суспільство та юридична спільнота до їх вирішення? Де кордон між “Dura lex, sed lex” та цинічним “Війна все спише?”, – іронічно запитує він.

Проте суддя сам виявився не готовим вирішувати сформульовані питання і тому обмежив права інвесторів житлового комплексу в Пущі-Водиці, але не допоміг державі та її громадянам, оскільки земельна ділянка залишається у власності держави за будь-якого розвитку подій.

Comments
Загрузка ...
ru_RUРусский