Девелопер відновлює будівництво ЖК TRIIINITY на столичному Печерську

0 102

Київський будівельний ринок оживає: столичні девелопери поновлюють роботи над проєктами, що були припинені після початку російського вторгнення. Аби забезпечити громаду новим житлом, ТОВ «БК «Житлобудінвест» відновив будівництво ЖК TRIIINITY у Печерському районі.

Країна потребує нового житла: внаслідок активної фази війни понад 60 тисяч українців залишились без даху над головою. У відповідь на заклик Президента та Уряду про необхідність відновлення економіки під час воєнного стану в тих регіонах, де це є можливим, низка провідних столичних забудовників (KAN Development, Stolitsa Group, БК «Житлобудінвест» та інші) вже анонсували повернення на будмайданчики Києва.

Зокрема, у Печерському районі столиці ТОВ «Житлобудінвест» з 26 квітня 2022 року відновлює зведення ЖК TRIIINITY з вбудованими та прибудованими приміщеннями громадського і торговельного призначення та наземним і підземним паркінгом за адресою: вул. Анрі Барбюса (Василя Тютюнника), 39/2.

Ці роботи були тимчасово припинені у зв‘язку з повномасштабним вторгненням рф та оголошенням 24 лютого 2022 року воєнного стану на всій території України.

Девелопер повідомив відповідний орган КМДА про відновлення монолітних робіт, робіт з цегляної кладки, влаштування інженерії та інших робіт.

У компанії також зауважили, що роботи проводяться відповідно до вимог безпеки людей, воєнного стану та обмежень комендантської години в столиці.

Представники забудовника наголосили, що відновлення ділової активності вітчизняних підприємств різного рівня є передумовою стрімкого відродження національної економіки, її розвитку та стабільного наповнення бюджетів податками.

«Лише тісна співпраця між органами влади та бізнесом, дозволить оперативно та ефективно відновити економічну міць та стабільність держави», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Київська міська державна адміністрація, враховуючи можливості з забезпечення безпеки в умовах воєнного стану, закликала бізнеси різних рівнів до повернення до активної економічної діяльності в Києві.

Comments
Загрузка ...
ru_RUРусский