Дніпровський депутат Краснов – “смотрящий” за бізнесом сепаратиста Царьова?

0 347

Люди з орбіти дніпровського депутата Загіда Краснова, ймовірно, управляють українськими активами екснардепа-сепаратиста Олега Царьова, який пререховуються від правосуддя в Росії. Самому ж Краснову, окрім сумнівного минулого та регулярних візитів до країни-агресора, у ЗМІ закидають зв’язок із одіозним Віктором Медведчуком.

За інформацією аналітиків, наближені до Загіда Краснова люди досі ведуть український бізнес «батька Новоросії» Царьова. Йдеться про Леоніда Лук’янова, який був партнером Краснова у фірмі «Екоенергосервіс Дніпро». Нині Лук’янов керує діючими фірмами Царьова «Гроссуляр» та «Дніпропетровський комп’ютерний центр». Він також був співзасновником ліквідованих підприємств скандального «новороса», повідомляє видання «СтопКор».

Змінивши після Євромайдану політичне забарвлення й відхрестившись від товаришів-регіоналів, Загід Краснов ініціював у Дніпрі програму підтримки учасників АТО та членів їхніх сімей. Та це не заважає скандальному депутату та його сину регулярно відвідувати столицю Росії – під приводом поїздок у Дагестан до хворого родича.

Журналісти також виявили зв’язки Краснова з кумом Путіна – підозрюваним у державній зраді Віктором Медведчуком. Спільно вони проводили круглі столи за митний союз із Росією, на які був запрошений радник російського президента – Сергій Глазьєв.

За словами політолога Богдана Галенка, у часи, коли Медведчук просував свою політичну силу «Український вибір», саме Загід Краснов мав очолити партійний осередок на Дніпропетровщині.

Нагадаємо, нещодавно у Києві відбулися масштабні протести масові протести щодо депутата Дніпровської міськради Загіда Краснова. Правозахисники провели акцію-перфоманс, зобразивши «Краснова» в обіймах ведмедя з балалайкою. Політику закидають бізнес-зв’язки з країною-агресором.

Апаратом Верховної Ради України було передано колективні звернення від громадських активістів до парламентських комітетів з питань національної безпеки, оборони та розвідки та з питань правоохоронної діяльності. Відтак нардепи мають розглянути питання щодо санкцій проти Загіда Краснова.

Comments
Загрузка ...
ru_RUРусский