Фурсівська ОТГ на Київщині відзначила п’ятий день народження громади

У Фурсівській ОТГ відзначили День народження громади
0 64

У Фурсівській ОТГ на Київщині 20 серпня вп’яте відзначили День народження громади: через війну обійшлися без гучного свята, але нагородили мешканців за заслуги.

З нагоди п’ятиріччя з дня заснування ОТГ у будинку культури с. Фурси Білоцерківського району на Київщині відбувся урочистий захід. До присутніх з вітальною промовою звернулися голова Фурсівської сільської ради Сергій Шаравара, депутат Верховної Ради України Вадим Івченко та Фурсівський сільський голова 2000-2020 років Микола Фурсенко.

Під час події вже традиційно для Фурсвіської ОТГ були вручені пам’ятні медалі “За заслуги перед громадою” (їх отримали 20 осіб) та близько 60 подяк мешканцям громади, які з перших днів повномасштабного вторгнення рф стали на захист Вітчизни в тилу.

Цьогоріч традиційного гучного святкування Дня громади не було. Адже, на жаль, війна внесла в наше життя свої правила, свято затьмарене сумними подіями та має гіркий присмак. І ми не можемо ні на хвилину про це забувати. Сподіваємося, що наступного року ми відсвяткуємо гучно не лише День громади, а й такий очікуваний День перемоги. Тож нехай ваші душі будуть наповнені натхненням!“, – зазначив очільник Фурсівської сільської ради Сергій Шаравара.

У своєму зверненні голова громади також побажав усім мешканцям добробуту, злагоди, міцного здоров’я, наснаги, терпіння, а рідному краю – сталого розвитку.

Народний депутат Вадим Івченко підкреслив: громада – на правильному шляху, має багато проєктів розвитку. Ремонтуються дороги, приводиться до ладу комунальне майно.

Громада має велику перспективу. Я дуже радий привітати мешканців Фурсівської ОТГ у такий важкий рік і сказати єдину річ: зі святом вас. Слава Україні і слава ЗСУ!“, – наголосив він.

Comments
Загрузка ...
ru_RUРусский