Голова Київської ОВА Кулеба розповів про важливість роботи обухівського паперового комбінату

Голова Київської ОВА Олексій Кулеба
0 28

Київський картонно-паперовий комбінат є важливим для Обухова та Київського регіону. Підприємство забезпечує робочі місця, опалює частину міста Обухів та сплачує податки до бюджетів різних рівнів.  

Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

«На території підприємства є котельня, яка опалює частину міста. Важливо, щоб котельня працювала незалежно від того, які там слідчі дії відбуватимуться. І органи місцевого самоврядування, незважаючи на те, в якому стані підприємство, мають забезпечувати теплом все місто. Якщо необхідно буде втручання обласної військової адміністрації, то ми, звичайно, втрутимось і допомагатимемо всіма способами.

На сьогоднішній день важливо, щоб підприємство працювало, сплачувало податки до державного бюджету, і безпосередньо щоб місцева територіальна громада отримувала кошти. Зрозуміло, що під час воєнних дій важливо, щоб люди зберегли свої робочі місця та могли спокійно працювати», — повідомив у спілкуванні з журналістами УНН голова ОВА.

Нагадаємо, що попри арешт активів Київського картонно-паперового комбінату та його корпоративних прав, комбінат продовжить забезпечувати теплом та гарячою водою мешканців Обухова, підприємства Трипільського промвузла та госпрозрахункові установи міста під час опалювального сезону.

За словами представників Київського КПК, кількість їхніх споживачів зараз становить майже 21 тисячу, а це – орієнтовно 80% споживачів міста Обухова, яким надаються послуги з постачання теплової енергії та гарячої води.

Зазначимо, що протягом 20 років власником Київського КПК є австрійська компанія Pulp Mill Holding (100% акцій).  

За час, поки Pulp Mill Holding володіє ПрАТ «Київський КПК», компанія інвестувала у комбінат понад 360 млн. євро, спрямовуючи всі зароблені кошти на розвиток комбінату.

Станом на сьогодні Київський КПК отримав від Європейського банку реконструкції та розвитку черговий інвестиційний транш у розмірі 25 млн. євро, а компанія Pulp Mill Holding виступила гарантом за кредитними зобов’язаннями ПрАТ «Київський КПК».

Comments
Загрузка ...
ru_RUРусский