Гроші чи Батьківщина? Адвокат Медведчука відмовляється від захисту, поки його колега Черезов опікується зрадниками

0 1 032

Адвокат Віктора Медведчука відмовився захищати державного зрадника та став яскравим прикладом людяності й патріотизму. Втім, далеко не всі адвокати притримуються подібної політики. Так, наприклад для Ігоря Черезова значно важливішим є інший аспект роботи, а саме – фінансовий.

За останній місяць щонайменше десятки ЗМІ кричали про цинізм адвоката. Зокрема той, після захисту таких корупціонерів та хабарників, як Насіров чи Мартиненко, опустився ще нижче – до захисту колаборантів та українофобів.

Як стало відомо з матеріалу «Прямого», Черезов захищав та продовжує захищати декого Ігоря Беркута – так званого політика, блогера та проросійського пропагандиста.

Беркут відомий тим, що був очільником партії «Велика Україна» та просував ідею передачі частини нашої держави євреям. Він також закликав до демілітаризації наУкраїни, а Майдан називав «гнійником». Ясна справа, що СБУ запідозрила Беркута в тероризмі, а на його захист став не хто інший, як Черезов.

Варто зазначити, що кожен адвокат має право відмовитися представляти інтереси особи в суді, якщо це суперечить його особистим принципам.

Втім Черезов відкритим текстом заявляє журналістам: «Плювати я хотів на думку колег».

Comments
Загрузка ...
ru_RUРусский