Кривонос хоче призначити керівником Хмельницького ДІАМ Дунця, який скоїв корупційне правопорушення?

0 511

Семен Кривонос має намір призначити керівником Хмельницького ДІАМ недоброчесного Дениса Дунця, який у 2021 році скоїв корупційне правопорушення.

Завдяки викриттям у публікації експерта та співголови Фонду енергетичних стратегій Дмитра Марунича суспільству стало відомо про намір Семена Кривоноса відновити корупційні схеми у будівництві на Хмельниччині через призначення голови Хмельницької РДА Дениса Дунця на посаду в Державну інспекцію архітектури та містобудування.

Наразі стали відомі інші пікантні подробиці цього призначення та перепони з якими зіткнулися горе-корупціонери.

Як було публічно наголошено, завдяки співпраці з НАБУ і з Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO) до ДІАМ планують призначати виключно доброчесних фахівців.

Ще обіймаючи посаду голови Хмельницької РДА, Денис Дунець взяв участь і переміг у конкурсі на непримітну, на перший погляд, посаду головного інспектора будівельного нагляду Управління ДІАМ у Хмельницькій області. Що характерно, на цей крок Денис Дунець пішов не дивлячись на той факт, що оплата праці в ДІАМ щонайменше у 4-5 разів менше ніж на посаді очільника району, дуже дивний і нехарактерний для українських посадовців альтруїзм.

Однак, як стало відомо Денис Дунець ще на посаді голови Хмельницької РДА встиг скоїти корупційне правопорушення і тепер аж ніяк не може називатися доброчесним фахівцем.

Так сталося, що колишній голова РДА, належав до переліку службових осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, а отже відповідно до вимог статті 52 Закону України «Про запобігання корупції», у 10-денний строк з моменту отримання доходу або придбання майна мав подавати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані.

Проте, згідно поданої 15 січня 2022 року декларації Денис Дунець у липні 2021 року набув право власності на зблокований житловий будинок у Хмельницькому. Площа будинку 72,5 квадратних метра, а вартість більша за 335 тисяч гривень.

Однак Денис Дунець, умисно або неумисно – важко сказати, але не подав повідомлення про суттєві зміни у майновому стані. Відповідальність за неподання такого повідомлення передбачена частиною другою статті 172-6 КУпАП.

Виходить, що крім того, що Денис Дунець, крім конфлікту інтересів про який повідомлялось на сайті “Корреспондент”: його дружина пов’язана і займається будівельним бізнесом а сам він має намір контролювати будівельну галузь, так Денис Дунець ще й за менш ніж рік на службі встиг скоїти корупційне правопорушення.

Цікаво, зупинить Семена Кривоноса факт скоєння Денисом Дунцем корупційного правопорушення, чи жага до грошей змусить йти ва-банк і ставити все на недоброчесну корупційну «конячку» на ім’я Денис Дунець, якому місце не службі, а в Єдиному державному реєстрі осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення?

Comments
Загрузка ...
ru_RUРусский