Київський картонно-паперовий комбінат отримав подяку за допомогу під час війни

Київський картонно-паперовий комбінат
0 1 989

Небайдужі і завжди готові відгукнутись на будь-який запит про допомогу — так про Київський картонно-паперовий комбінат говорить керівництво Обухівського району, на території якого розміщене підприємство. За свій вклад у підтримку України та громадян під час війни комбінат та його дочірнє підприємство «Автоспецтранс» отримали подяку. Символічно, що це сталось через кілька днів після 31-ої річниці незалежності України.

Керівництво і колектив ККПК з перших днів російського вторгнення показали активну громадську позицію та надали реальну допомогу цивільному населенню.

«З початку повномасштабного вторгнення в Україну колектив комбінату стояв поруч, допомагав за гуманітарним напрямком громаді та внутрішньо переміщеним особам. З перших днів війни і досі представники підприємства тримають цей фронт і гідно виконують усі завдання», — зазначив голова Обухівської районної державної адміністрації Олександр Гомон.

Комбінат надає допомогу за різними напрямками. Це й підтримка Обухівської громади, допомога медичним закладам, благодійним і волонтерським організаціям, адресна допомога родинам на постраждалих територіях. 

У перші тижні війни комбінат надавав гофровані коробки для доставки продуктів харчування у міста та села Київської області, які звільнили від російської окупації. Допомогу відвозили у найвіддаленіші куточки пристоличного регіону, а також далеко за його межі.

Київський картонно-паперовий комбінат відзначено подякою за допомогу під час війни
Київський картонно-паперовий комбінат відзначено подякою за допомогу під час війни

Окрім цього, колектив комбінату випікав свіжий хліб та передавав його жителям Київщини.

Набори комбінату, у яких були продукти харчування, товари першої необхідності й продукція комбінату, змогли отримати понад 480 родин з регіонів України, які постраждали від воєнних дій.

Такі гуманітарні вантажі врятували від продовольчої і гуманітарної кризи жителів деокупованих міст та регіонів, де досі тривають активні бойові дії. Вантажі доставляли на Чернігівщину і в Харків.

«Скільки разів ми б не звертались по допомогу до комбінату, жодного разу не отримували відмову. КПК допомагав і до війни», — зазначає голова Обухівської районної ради Антон Карманов.

Адресатами допомоги ставали як громадяни, так і медичні заклади.  Так, в березні  2022 Обухівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування отримала медичні перев’язувальні засоби та 800 комплектів стерильного хірургічного покриття для операційних.

Допомагати для КПК – це не нова діяльність і не те, чим вони почали займатись виключно через війну. Для комбінату благодійність – як один з напрямків роботи і справа совісті та честі.

З квітня цього року компанія перевела свою благодійну допомогу на системний рівень, через фонд підприємства, і відтоді надає допомогу на суму понад півмільйона гривень щомісяця.

На підприємстві багато років поспіль працює благодійний фонд «Картонник», який з квітня 2022 року зосередив свою роботу на саме такій допомозі. Так, щотижня його представники розглядають і опрацьовують запити від волонтерів, медзакладів та громадських організацій.

З початку своєї роботи благодійний фонд «Картонник» відгукнувся на понад 72 запити , з яких 5 від територіальних громад, 19 — від благодійних та громадських організацій, 2 – від центрів тимчасового розташування переселенців. Також фонд 9 разів відгукнувся на звернення від лікарень в столиці, районі та інших областях України, та допоміг понад  480 родинам з постраждалих територій.

У той час, коли компанії були змушені припиняти свою діяльність, комбінат зміг не лише відновити роботу, а й запустити великий благодійний проект з виготовлення ліжок та стільців з гофрованого картону.

Цей проект стартував на початку квітня і одразу став затребуваним. Розробка отримала широкий попит і меблі, які легко і швидко збирати, розлетілись по містах України. Гофроліжка від ККПК були на перонах Харківського метро, яке через обстріли перетворилось на місце ночівлі сотень людей. Меблі від відомого виробника були в лікарнях і центрах тимчасового розміщення переселенців. А ще у бомбосховищах та укриттях, де люди переховувались від ракетних атак ворога.

Загалом за 6 місяців війни Київський КПК вже передав понад 2000 ліжок і понад 100 стільців для потреб українців. І щодня попит лише збільшується.

Компанія продовжує зберігати робочі місця, виплачувати заробітну платню та попри складні часи прагне створювати найкращі умови своїх працівників. Нещодавно Київський КПК продовжив дію медичного страхування співробітників  на 2022/2023 роки.

І всі ці програми, напрямки в роботі, покращені умови праці для працівників реалізуються в умовах воєнного стану. Не кажучи вже про суми податків, які комбінат продовжує сумлінно сплачувати до бюджету міста.

Comments
Загрузка ...
ru_RUРусский