Київський КПК передав переселенцям у Черкасах 50 модульних ліжок

0 1 779

Київський картонно-паперовий комбінат виготовив та передав волонтерам у Черкасах 50 модульних ліжок, які будуть використовувати переселенці з Сумщини, Харківщини та Донеччини.

Об этом сообщает Апостроф.

Модульні ліжка збираються за ініціативи групи “Палп Мілл Холдінг”, яка є засновником ПрАТ “Київський картонно-паперовий комбінат”, та її бенефіціара Володимира Крупчака. Проєкт стартував у квітні 2022 року і покликаний забезпечити комфортними ліжками переселенців та тих, хто перебуває у зоні бойових дій.

Лише за три місяці Київський КПК виготовив понад тисячу таких виробів, 600 з яких вже передані через волонтерів та благодійні фонди родинам, які опинились у скрутних обставинах. 50 гофроліжок передали Черкаському державному технологічному університету, на базі якого є Центр тимчасового розміщення переселенців.

Ліжка виготовляються за унікальною технологією з вологостійкого гофрокартону та важать усього 9 кг, але сам виріб може витримувати навантаження до 100 кг. Їх можна збирати без будь-яких допоміжних пристроїв чи спеціальних навичок за допомогою покрокової інструкції на упаковці.

Зауважимо, Київський КПК – одне з найбільших підприємств картонно-паперового профілю в Європі, що розміщений в Обухові на Київщині. Компанія входить до складу австрійської Pulp Mill Holding. Щороку близько 700 підприємств в Україні та поза її межами замовляють продукцію у комбінату.

Comments
Загрузка ...
ru_RUРусский