На Львівщині піротехніки ДСНС вилучили та знищили 20 боєприпасів часів II Світової війни

0 27

9 вересня піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знищено встановленим порядком 18 боєприпаси часів ІІ Світової війни, а саме:

122 мм артилерійський снаряд, який був виявлений в полі під час земляних робіт поблизу с. Білий Камінь Золочівського району;

122 мм артилерійський снаряд, виявлений в полі під час земляних робіт в с. Дроговиж Стрийського району;

16 набоїв до стрілецької зброї калібру 7.62 мм, що були  виявлені під час земляних робіт на приватному господарстві в с. Пісочна Стрийського району.

 

Водночас, 9 вересня під час планового розмінування території в лісовому масиві в сел. Брюховичі Львівського району виявлено 2 артилерійських снаряди калібрів 152 мм та 122 мм часів II Світової війни. Піротехнічною групою ДСНС України боєприпаси вилучено та знищено встановленим порядком.

 

 

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні. Натрапити на них можна в різних місцях.

У разі виявлення боєприпасів або предметів, за зовнішніми ознаками схожих на боєприпаси, необхідно негайно повідомити про знахідку  Службу порятунку за номером  “101”.

Comments
Загрузка ...
ru_RUРусский