На Львівщині поліцейські разом з дітьми-переселенцями виготовили обереги для військових

0 25

Правоохоронці навчали дітей робити вишиванку-орігамі, які будуть передані бійцям на передову – нехай вони захистять наших воїнів.

Так, ювенальні поліцейські та співробітники групи реагування патрульної поліції Львівського районного управління поліції №1 відвідали один з ліцеїв у Львові, де навчаються діти, які прибули з Харкова, Краматорська, Лисичанська та інших «гарячих» точок, де тривають активні бойові дії.

Правоохоронці розповіли дітям про історію та традиції української вишиванки, про значення та символи орнаментів на ній. Дітки з цікавістю вирізали з паперу та розфарбовували символічні вишиванки, обирали свої кольори та узори.

Після цього правоохоронців  влаштували діткам екскурсію на службовому автомобілі та розповіли про роботу поліцейських. Діти мали змогу сфотографуватися в автівці, а також зробити спільні фото з поліцейськими.

Крім того, ювенальні поліцейські, поліцейські офіцери громади та дільничні офіцери поліції  Львівського районного управління поліції №2 провели заняття для дітей-переселенців, де вчили їх робити вишиванки-орігамі та розписувати імбирне печиво. Вишиванки з побажаннями та печиво  від діток передано військовим, які боронять Україну. А дітки, своєю чергою, чергу отримали солодкі подарунки та можливість поїздити на службовому автомобілі.

Вишиванка – це код нашої нації, символ національної гордості, потужний оберіг. Нехай паперові вишиванки, зроблені руками дітей, захистять воїнів, які відстоюють наше мирне небо.

Все буде Україна!

Отдел коммуникации полиции Львовской области

Comments
Загрузка ...
ru_RUРусский