Нардеп Шахов: Рейдери намагаються захопити майно на понад 100 млн у київському ЖК

0 959

Скандал довкола елітного комплексу в Голосіївському районі набув нових масштабів: про ситуацію в ЖК Park Avenue, куди група осіб на чолі зі столичною ексдепутаткою Косіченко намагається під виглядом ОСББ завести власну структуру, заговорили з парламентської трибуни. Зокрема, про ймовірне рейдерське захоплення комплексу заявив нардеп Шахов під час обговорення питання відтоку інвестицій з України.

«Скажіть, а хто буде сюди вкладати якісь гроші, коли до мене, народного депутата з Луганщини, звертаються виборці з 211-го округу м. Києва з приводу рейдерства у ЖК Парк Авеню? Інвестори вклали свої кошти у житловий комплекс, а якісь негідники хочуть його захопити», – наголосив член депутатської групи «Довіра» Сергій Шахов під час пленарного засідання 9 вересня.

Він також зауважив, що йдеться про майно та інвестиції на суму понад 100 млн грн та закликав «слуг народу» звернути увагу на ситуацію у Голосіївському районі столиці і навести там лад.

Нагадаємо, група мешканок ЖК, на чолі з одіозною ексдепутаткою Київради і подругою Олеся Довгого Іриною Косіченко та колишньою нардепкою Вікторією Пташник, ініціювали серію публікацій у соцмережах та ЗМІ, де відкрито, але бездоказово звинуватили керуючу компанію у рейдерстві й залякуванні власників квартир.

Імовірно, таким чином ці особи намагаються пролобіювати створення у комплексі об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та перебрати контроль над майном у власні руки.

Журналісти також довідались, що один з так званих «активних мешканців» – Віталій Павленко, який систематично погрожував організаторам і учасникам зборів від «Комфортної оселі», володіє охоронною агенцією «Диктатор». Відтак є підстави припускати, що він має намір запропонувати власну фірму для заміни існуючої в комплексі охорони.

Натомість жодних реальних підстав для конфлікту між управляючою компанією та мешканцями будинків чи порушення прав власників не існує.

Відтак залишається сподіватись, що озвучена народним депутатом з пардламентської трибуни проблема приверне увагу компетентних органів, які зможуть об’єктивно і неупереджено розібратись у ситуації й захистити майно інвесторів під посягання ексдепутатки та її оточення.

Comments
Загрузка ...
ru_RUРусский