Правоохоронці затримали групу осіб, які планували масові заворушення в Україні

0 224

У неділю, 30 січня, в Києві співробітники Департаменту стратегічних розслідувань спільно з поліцейськими Головного слідчого управління затримали групу осіб, які планували влаштувати масштабні заворушення в центрі столиці та дестабілізувати внутрішньополітичну ситуацію в країні.

Об этом повідомив голова МВС Денис Монастирський.

«Вчора в Києві була затримана  група осіб, яка планувала масові заворушення в центрі столиці. До півтори тисячі мали складати так звані «тітушки», які мали влаштувати бійки з правоохоронцями, це планувалося наперед. Обов’язково мало бути насильство серед учасників цього мітингу, мала пролитися кров. Причому була заготовлена бутафорська кров, яка внаслідок цих конфліктів з правоохоронцями мала пролитися серед активістів. Були заплановані і зібрані групи медиків, які мали засвідчити відповідно травмування псевдоактивістів – і це показати по всіх центральних каналах», – повідомив очільник МВС.

За його словами, ця псевдоакація з самого початку планувалася зі застосуванням насильницьких дій зі сторони “тітушок”. 

Як зауважив  голова Нацполіції Ігор Клименко, зловмисники пропонували за участь у цих заворушення від 800 грн за роль “масовки” та від 1200 грн за роль “тітушки”, а “найактивнішим” – 2500 доларів, якщо вони будуть “підпалювати шини та влаштовувати салюти”. 

Організаторів цих заворушень вже заарештували. Їм загрожує до 8 років позбавлення волі. Правоохоронці вже готуються вручити фігурантам повідомлення про підозру. Також вони хочуть подати клопотання до суду про безальтернативне взяття під варту. 

Comments
Загрузка ...
ru_RUРусский