Шукайте жінку: Спливли несподівані деталі історії про спробу захоплення херсонської агрофірми

0 616

Неочікуване продовження історії зі спробою захоплення агрофірми «Додола» на Херсонщині: на посаді поновили законного директора, однак недобросовісного кума-партнера це не зупинило, і він подарував свою частку сторонній особі. Яку роль у цій схемі відіграє дружина одного з компаньйонів? І як через банальні ревнощі жінки підприємство зазнало фінансових втрат?

Про це у своєму розслідуванні розповіли журналісти.

Вікторія та Валентин Василихи — уже два роки в шлюбі та мають спільну дитину. Проживає подружжя в Київській області. Але до знайомства з чоловіком пані Вікторія мешкала разом зі своєю сім‘єю в Житомирі. Журналісти побували там та дізналися дещо доволі цікаве від сусідів жінки. Як розповідають місцеві, до будинку Вікторії начебто приїздили поліцейські й вилучили її ноутбук.

Саме після цього життя Валентина кардинально змінилося так само, як змінилася ситуація на підприємстві. Жінки, яким поталанило працювати з подружжям, запевняють: їм неодноразово доводилося чути у свій бік образи та погрози від пані Вікторії. І все – через ревнощі. Чи все ж таки через бажання взяти під контроль роботу підприємства? Понад те, дісталося не лише співробітникам компанії, а й партнерам, які співпрацювали з «Додолою».

Торік пан Василиха звернувся до компанії «Трансліт», щоб придбати велику кількість мінеральних добрив. Перемовини він вів із представником фірми, пані Оленою. Вони проводили ділові зустрічі та листувалися, обговорюючи робочі питання. Але, схоже, Вікторії це не дуже сподобалось, і вона пішла в наступ.

«Десь вона побачила це листування, побачила мою фотографію і сприйняла мене як конкурента. І після цього просто почалися страшні нападки на мене. Спочатку це були якісь погрози з телефонних різних номерів на мій телефон. Я взагалі не могла зрозуміти, хто мені пише і що від мене хочуть. Потім вона дійшла до того, що почала брати мої фотографії з фейсбуку, розміщувати на своїй сторінці й обливати мене брудом», – згадує Олена, представниця фірми «Трансліт».

У результаті таких дій компанія зазнала чималих фінансових втрат. Попри те, що Вікторія офіційно не має жодного відношення до агрофірми «Додола», вона брала активну участь у роботі підприємства, при чому про жодний розвиток компанії тут не йдеться.

У той час, як Валентин Василиха незаконно стає керівником агрофірми, він подає заяву до прокуратури, що начебто його колишній товариш Штендера розікрав підприємство. А у слідчих діях активну участь знову ж таки чомусь брала пані Вікторія.

До речі, щодо провадження. Воно відкрите ще в листопаді минулого року. Але з боку правоохоронців жодних дій не проводиться, тобто справа не розглядається, але водночас її і не закривають. І в такий спосіб подружжя Василих створюють перепони Василю Штендері уже понад рік.

Comments
Загрузка ...
ru_RUРусский