Смертельне ДТП з кортежем Ярославського: з моргу зникли речі загиблого

0 188

Розслідуванням резонансної ДТП зацікавилися Генпрокурорка і міністр МВС України. Однак поки високопосадовці очікують на повернення до Києва фігуранта ДТП, хтось знищує речові докази по справі.

Як стало відомо раніше, 9 лютого на трасі неподалік Харкова авто збило на смерть чоловіка, якого залишили на місці події. Там же було знайдено автомобільні номери з кортежу бізнесмена Олександра Ярославського, пише aspi.com.ua

Пізніше з’ясувалося, що Ярославський знаходиться поза межами  України – Великій Британії. Ніби-то вирішив відвідати родину і не планує повертатися до 19 лютого. Справою зацікавилася генпрокурор Ірина Венедіктова, яка пообіцяла бізнесмену прозоре розслідування ДТП, хоч і відзначила, що таку поведінку бізнесмена вважає дивною. 

А тим часом очільник МВС Денис Монастирський повідомив, що з переліку речових доказів у морзі зник одяг загиблого чоловіка, поліція проводить обшуки і відкрила кримінальне провадження за статею приховування доказів.  “Повертайтесь якнайшвидше, пане Ярославський, у нас є до Вас багато запитань”, – просить міністр внутрішніх страв.

Comments
Загрузка ...
ru_RUРусский