Сивина в бороду, а Колесник по дівках: блогер змінює не лише партії, а й жінок

0 287

Микола Колесник змініює не лише політичні сили, а й жінок. З 2019 року Микола Юрійович зраджував офіційну дружину з коханкою. Такий собі яскравий приклад нордної мудрості про «сивина в бороду — біс в реберо».


Амур влучив в підстаркуватого блогера-ведучого і політика-перебіжчика на роботі. Під час зйомок він познайомився із такою собі Тетяною Прихожою. Тетяна виявилась ще й пригожою, при чому спочатку дівчина була у відносинах з колишнім начальником патрульної поліції міста Артуром Шкробом, а потім технічним директором Першого міського телеканалу Володимиром Юр’євим.

Микола Колесник з усіх коханців виявився найщедрішим — влаштував пасію особистим помічником. Цікаво, у чому дівчина допомогала підстаркуватому плейбою? Бо ж з політичною карьєрою у нього не складається, хіба що працювати як рупор інтересів виконувача обов’язків мера Кривого Рогу Вілкула на Першому міському телеканалі, де у Колесника є ефірний час.

Лідери різних політичних сил Кривого Рогу тепер мають бути обачними з Колесником. Перш ніж брати в команду, треба врахувати його слабкості до жінок і в цілому схильність зраджувати.

З людиною без моральних принципів важко будувати довгострокові відносини. Робочі або особисті. Бо хтозна, у який момент Колесник проявить свою сутність. Отак візьмеш зрадника в партію, а він і репутацію зіпсує і дров наламає, а потім втече.

Comments
Загрузка ...
ru_RUРусский